Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Paço de arcos

 • Powierzchnia 188
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 485 000 EUR

7 899 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Paço de arcos

Villa Oeiras Paço de arcos

„Riverine to ekskluzywne kondominium składające się tylko z trzech willi, będących wynikiem nowoczesnej renowacji w budynku pełnym historii, z przepięknym widokiem na Tag i Atlantyk.

Są to wille składające się z trzech pięter, z prywatnym garażem i ogrodem. W części wspólnej kondominium znajduje się basen i ogrody z panoramicznym widokiem na Lizbonę i morze.

Dzięki projektowi opracowanemu przez renomowaną portugalską firmę architektoniczną, Riverine został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, uprzywilejowując doświadczenie kontaktu z naturą.

Położone w Marginal, w historycznym centrum uroczej miejscowości Paço de Arcos, kondominium Riverine znajduje się między Lizboną a Cascais, w odległości krótkiego spaceru od wszelkiego rodzaju usług, lokalnych firm, transportu i restauracji.

Willa jest rozmieszczona w następujący sposób:

Parter:
Hol wejściowy – 5,91 mkw
Pralnia – 2,70 m kw.
Apartament – 11,84 mkw
Łazienka apartamentu – 3,91 mkw

Pierwsze piętro:
Salon – 39,70 mkw
Łazienka socjalna – 2,04 mkw
Kuchnia – 25,35 mkw
Przestrzeń zewnętrzna – 27,30 mkw

Drugie piętro:
Korytarz – 2,03 mkw
Apartament – 15,53 mkw
Łazienka apartamentu – 2,02 mkw
Apartament – 13,56 mkw
Łazienka w apartamencie – 2,05 mkw
Balkon – 0,79 mkw

Wyjątkowa willa dla tych, którzy zamierzają żyć na wyłączność, łącząc widok na morze, tereny zewnętrzne, wypoczynek z basenem, a także centralne położenie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF31164

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.