Andalusia, Málaga, Entrerrios

 • Powierzchnia 200
 • Powierzchnia działki 320 000
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

7 000 000 EUR

35 000 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Entrerrios

4 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Entrerrios

Mamy na sprzedaż 4-osobową posiadłość położoną na ogromnej działce o powierzchni 320.000 m2, otoczoną wzgórzami i rzeką, która przepływa przez teren.
Na działce znajdują się 3 jeziora z 20-milionową rezerwą wody!
Dom o dwóch kondygnacjach składa się z 4 sypialni, ładnej kuchni i salonu z kominkiem.
Typowe andaluzyjskie patio z łukami jest idealne na letni lunch lub chłodną sjestę. Przed tarasem znajduje się duży basen i niesamowite widoki na okoliczne góry.
Finca posiada tysiące drzew awokado, cytryn, mango i oliwek, które przynoszą coroczne zyski.
Byłaby to fantastyczna okazja dla rolników z innych krajów, którzy chcieliby rozpocząć życie i pracę w cieplejszym kraju, jakim jest Hiszpania.
Ogromna działka posiada dużą przestrzeń specjalnie przygotowaną do organizacji przyjęć /BBQS , kolacji i pokazów flamingów.
Dla maszyn jest duży strych, a także kurczaki z wolnego wybiegu, które mają swój własny duży obszar, jak również obszar dla owiec i jagniąt.
Do miasta Mijas jest nie więcej niż 10 minut jazdy samochodem, a w okolicy znajduje się szkoła, idealna dla młodych rodzin, z dużą ilością miejsca dla personelu.
Na terenie posiadłości znajduje się winnica, która produkuje wyśmienite wino, 7000 litrów rocznie!
Produkcja oliwy z oliwek 1000 litrów rocznie.
Mango 5000 kg rocznie
awokado 20.000 rocznie.
W tej chwili zajmuje 10.000 euro rocznie zysku, ale to będzie więcej każdego roku.
Co najmniej 10 HA to ziemia lotnicza, reszta pagórkowata.
Istnieją również drzewa cytrynowe i drzewa nispero, ale tylko do użytku prywatnego.
Zbiory będą w ciągu najbliższych 3 lat rozszerzyć, ponieważ istnieje wiele nowych drzew posadzonych w zeszłym roku.
Ta nieruchomość jest pełna miłości, właściciele są teraz stary i uważają, że nadszedł czas, aby odpocząć, to niesamowite finca / firma musi być postrzegane!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3158458

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.