Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 573
 • Powierzchnia działki 2 861
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

4 800 000 EUR

8 377 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

7 bedrooms Villa for sale in Puerto Banús

AUTENTYCZNA WILLA W STYLU ANDALUZYJSKIM W POBLIŻU PUERTO BANÚS.
Willa La Gracia z personelem mieszkającym dla Państwa usług, posiada bardzo pożądaną lokalizację w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w Nueva Andalucía, w pobliżu Puerto Banús, podczas gdy Marbella jest tylko pięć minut podróży samochodem. Autentyczna i luksusowa willa w stylu andaluzyjskim posiada dużą narożną działkę otoczoną rozległymi tropikalnymi ogrodami, dając gościom prawdziwe poczucie prywatności i ekskluzywności.
Główny dom składa się z pięknego holu wejściowego, który prowadzi do przestronnego salonu z kominkiem i dostępem do zadbanych ogrodów, oddzielnej jadalni, która łączy się z w pełni wyposażoną kuchnią. Sypialnia z własną łazienką dla służby znajduje się obok kuchni, jak również pralnia i dostęp do ogrodu. Po drugiej stronie nieruchomości znajduje się biuro z toaletą dla gości oraz kompletna sypialnia z łazienką, która wychodzi na 2 zadaszone tarasy i do ogrodów. Górne piętro cieszy się drugim salonem z dachem kopułowym i dostępem do dużego tarasu słonecznego. Dwie sypialnie gościnne i główna sypialnia z łazienką zawierającą oddzielny prysznic i wannę.
Dom gościnny znajduje się przed głównym domem i składa się z pięknego salonu / jadalni z nowoczesną kuchnią i 3 sypialnie z 2 łazienkami i duży centralny hol z wysokimi sufitami z naturalnym światłem. Tropikalne ogrody są bardzo dobrze utrzymane z niestandardowym zbudowanym grillem w pobliżu dużego basenu rodzinnego. Nieruchomość posiada centralną fontannę przy wejściu i garaż dla kilku pojazdów plus dodatkowy parking.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4124386

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.