Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 781
 • Powierzchnia działki 1 180
 • Pokoje 6
 • Dom Na wynajem

6 500 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

6 bedrooms Villa for rent in Puerto Banús

Willa przy plaży, zaledwie kilka kroków od plaży i Puerto Banus, w prestiżowej i luksusowej dzielnicy Puerto Banus, z łatwym dostępem do wszystkich kierunków, Banus, Marbella, Puente Romano, jest to zamknięta dzielnica z 24-godzinną ochroną, Willa składa się z holu, dużego i przestronnego salonu, z dostępem do ogrodu i basenu, willa posiada basen dla dzieci,
na pierwszym piętrze cztery sypialnie dwuosobowe, wszystkie z łazienkami, kuchnia z dostępem do garażu oraz pokój z kumplami z osobnym wejściem, jadalnia z oknem francuskim prowadzącym na taras, klimatyzacja z ciepłą i zimną wodą.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2228411

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.