Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 1 129
 • Powierzchnia działki 1 798
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

11 500 000 EUR

10 187 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

7 bedrooms Villa for sale in Puerto Banús

Wspaniała nieruchomość w ekskluzywnej lokalizacji Prime Location Hiszpania.
Luksusowa willa z widokiem na morze i góry, wspaniała lokalizacja w pobliżu Puerto Banus, blisko do morza, luksusowych sklepów, portu i centrum Marbelli.
– 7 sypialni
– 7 łazienek
Działka 1798 m2 | Zbudowana 959 m2 | Taras 260 m2
Willa jest nowo wybudowana, od strony południowej, rozmieszczona na 3 piętrach, z dużymi pokojami, dwoma basenami, z których jeden jest odkryty, a drugi podgrzewany w piwnicy. Sypialnie są przestronne, z łazienkami i główną sypialnią z niesamowitą garderobą.
W budynku znajduje się pomieszczenie dla pokojówki, pralnia, garaż podziemny i zewnętrzny.
Niewątpliwie jest to wspaniała, luksusowa inwestycja na Costa del Sol, zaledwie 40 minut od lotniska.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3858580

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.