Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 487
 • Powierzchnia działki 731
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

4 313 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

5 bedrooms House for sale in Puerto Banús

Luksusowa willa w kompleksie z 24-godzinną ochroną, w odległości krótkiego spaceru od Puerto Banus, wzbogacona o wiele dodatków: kuchnia z wysokiej klasy urządzeniami, szklane kurtyny, panele słoneczne, jacuzzi na tarasie na dachu, salon i toaleta w piwnicy i wiele innych! W doskonałych warunkach, nieumeblowane. Położony w prestiżowej okolicy, bardzo quie tand prywatne. z dużą ilością charakteru, zbudowany na 3 poziomach.
Składa się z dużego salonu / jadalni z kominkiem i bezpośrednim dostępem do południowo-zachodniego tarasu z widokiem na basen i ogród, w pełni wyposażonej kuchni na otwartym planie, 5 sypialni i 5 łazienek.
Apartament dla gości na niższym poziomie. Prywatny ogród, basen, garaż podziemny i zadaszony parking na zewnątrz. Featuresinclude H/C klimatyzacja, marmurowe podłogi, podwójne szyby, wyposażone szafy i alarm.
Kompleks z 24-godzinną ochroną. Blisko pól golfowych, sklepów, portu, plaży i wszystkich udogodnień. Krótki spacer do centrum Puerto Banus i tylko 5 minut od Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3019358

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.