Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

 • Powierzchnia 430
 • Powierzchnia działki 1 706
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2003
 • Dom Na sprzedaż

3 900 000 EUR

9 070 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

Villa Cascais Quinta da marinha

STYLISTYCZNA WILLA MARINHA Fantastyczna willa z 4 sypialniami położona w słynnej Quinta da Marinha, osiedlu zamkniętej społeczności. Wybudowany na prywatnej działce o powierzchni 1.706 m2, ten przestronny dom o wysokiej jakości wykończenia i wspaniałej ekspozycji na słońce składa się z: Duży hol wejściowy, łazienka, salon z kominkiem (80m2), jadalnia, pokój gier, kuchnia i gabinet. Ogrzewany kryty basen, jacuzzi i sauna zapewniają wyrafinowany i luksusowy styl życia. Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie z łazienkami i 2 kolejne sypialnie ze wspólną łazienką. Piękny ogród z domkiem dla gości. Parking zewnętrzny na 2 samochody.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF1872

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.