Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Quinta da moura

 • Powierzchnia 317
 • Powierzchnia działki 793
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

1 400 000 EUR

4 417 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Quinta da moura

Villa Oeiras Quinta da moura

Willa z 4 sypialniami, w budowie, o współczesnej architekturze, położona w Quinta da Moura, w Oeiras, kilka minut od centrum Paço de Arcos i Oeiras.
Nabywając tę nieruchomość, masz bezpośredni dostęp do infrastruktury kompleksu sportowego z kortami tenisowymi, wiosłami, basenami i klubem jeździeckim.
Willa ma powierzchnię zabudowy 317 m2 brutto, jest umieszczona na działce o powierzchni 793 m2 i jest podzielona na 2 piętra.
Ta willa została zaprojektowana tak, aby jej doświadczenie i funkcjonalność były idealnie zorientowane na wschód i południe, w pełni wykorzystując ekspozycję na słońce, łącząc wnętrze z basenem i terenem zewnętrznym.
Na tym etapie prac nadal można wybrać wykończenia i wprowadzić pewne zmiany w projekcie, aby w 100% spersonalizować swój dom.
Willa składa się z dwóch pięter i jest rozmieszczona w następujący sposób:
Parter
– Duży hol wejściowy z podwójnym wysokim sufitem wpuszczającym dużo światła;
– Salon i jadalnia (53 m2) z dostępem do zadaszonego tarasu, a następnie do zewnętrznego tarasu otaczającego basen;
– W pełni wyposażona kuchnia z wyspą i jadalnią (27 mkw) i dostępem do balkonu;
– Sypialnia (12,75 m2), która może służyć jako biuro;
– w pełni prywatna łazienka obsługująca sypialnię i część socjalną;

Górne piętro
– Apartament główny (łącznie 47 mkw.) z dwoma frontami, wschodnim i południowym, w pełni prywatną łazienką (7 mkw.) i garderobą (10 mkw.) z oknem zapewniającym naturalne światło. Apartament obejmuje duży balkon, który również biegnie wzdłuż obu frontów;
– Dwie sypialnie (15 m2 + 18 m2) obie z wbudowanymi szafami, a jedna z nich z dostępem do balkonu;
– w pełni prywatna łazienka (6 m2) obsługująca obie sypialnie;
– pralnia (4,2 mkw);
Na zewnątrz znajduje się wiata na 2 samochody, a rampa zapewnia miejsce dla większej liczby samochodów.

5 minut od wjazdu na autostradę A5, 15 minut od Lizbony i 20 minut od Cascais.

Odległości od niektórych interesujących miejsc:
19 km od lotniska
10 km od najlepszych plaż tej linii
9 km od szkoły Park International School
8 km od Instytutu Hiszpańskiego „Giner de los Rios”
2 km od międzynarodowej szkoły Oeiras
12 km od francuskiego Lycée Charles Lepierre
9 km od szkoły Saint Julians
Centrum handlowe z kilkoma sklepami, w tym kinami, bankami, apteką, hipermarketem i restauracjami.
4 km od prywatnej kliniki
6 km od pola golfowego Oeiras Golf

Oeiras, charakteryzujące się łagodnym klimatem, jest jedną z najbardziej rozwiniętych gmin w kraju, położoną w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Lizbony i Cascais, ze wspaniałymi widokami na rzekę i morze. Odrestaurowane budynki pełne uroku współistnieją w doskonałej równowadze z nowymi konstrukcjami. Nadmorska promenada zapewnia dostęp do fantastycznych plaż wzdłuż linii.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF29301

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.