Lisboa, Lisboa, Restelo

 • Powierzchnia 129
 • Powierzchnia działki 320
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 950 000 EUR

15 152 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Restelo

Villa Lisboa Restelo

Położony w dzielnicy Restelo´s, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut od słynnej cukierni O Careca, i blisko do Wieży Belém, powstaje ten 4 sypialnia willa, z fantastycznych obszarów, z garażem, ogród, wszczepione w 320 mkw działki, zapewniając południowej ekspozycji słońca. Jest blisko do lokalnego biznesu, będąc łatwo iść na piechotę, jest również blisko do szkół, apteki, ambasady i dostępów drogowych, będąc centrum Lizbony tylko 10 minut, samochodem.Niedawno malowane, ta willa została odnowiona we wnętrzu. Pod względem przestrzeni został zorganizowany inaczej, zwiększając niektóre obszary, wszystkie z odpowiednimi planami i zatwierdzone przez Radę Miasta. Z tymi rektyfikacjami prywatna powierzchnia brutto wynosi obecnie 150 m2, plus 20 m2 piwnicy i 26 m2 garażu.Parter składa się z:- Salon z kominkiem- Kuchnia, z miejscem na silnik i z wyłącznym wejściem przez taras- Spiżarnia- Sypialnia- ŁazienkaPierwsze piętro- Apartament z garderobą i balkonem- Łazienka wspierająca apartament- Sypialnia z garderobą i balkonem- Łazienka- Poddasze z oknami Velux- Piwnica- Ogród- Taras- Drzewa owocoweTo doskonała okazja, aby mieć willę z dużym potencjałem, gdzie łazienki i kuchnia mogą być przekształcone, podziały mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb i można je zorganizować inaczej, umieszczając materiały według własnego gustu.Odkryj tę willę!

Dodatkowe dane
 • Ogród

Nr oferty: PF28159

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.