Andalusia, Málaga, Río real

 • Powierzchnia 900
 • Powierzchnia działki 2 700
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 890 000 EUR

3 212 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Río real

6 bedrooms Villa for sale in Río Real

Przestronna willa golfowa w pierwszej linii dostępna na sprzedaż w Rio Real, Marbella!
Ta fantastyczna nieruchomość składa się z 6 sypialni i 6 łazienek, z dodatkowym apartamentem dołączonym do domu.
W przestronnym salonie znajduje się piękny kominek, dalej znajduje się oddzielna jadalnia oraz w pełni wyposażona kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym.
Główna sypialnia posiada prywatny salon i dostęp do prywatnego tarasu z widokiem na ogród i pole golfowe.
Dom został odnowiony i dostosowany do aktualnych standardów. Posiada dostęp dla osób niepełnosprawnych
24 Kamery bezpieczeństwa, inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego.
Ta właściwość jest wielka rodzina cały rok wokół domu lub domu wakacyjnego!
To jest warte zobaczenia.
Dodatkowe cechy:
– centralne ogrzewanie w sypialniach
– garaż & zadaszony port samochodowy
– panele słoneczne
– sauna
– sala gimnastyczna

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4064932

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.