Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 430
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

10 000 EUR / tyg.

24 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

5 bedrooms House for rent in San Pedro de Alcántara

Willa do wynajęcia w Marbelli na krótki sezon. Jest to bardzo spokojna okolica, znajduje się 150 metrów od plaży i promenady. w pobliżu są najlepsze restauracje i 5 minut od portu Banus. Willa posiada również pokój do gry w ping ponga, pokój zabaw dla dzieci. Willa ma 430 m2 wybudowany, plus bioklimatyczne ganek 60m2, plus 2 tarasy w sumie około 100m2. 3 piętra, 5 sypialni, 3 łazienki, 2 miejsca na samochód, basen, ogród.
Czerwiec 18000 miesięcznie
Lipiec 24000 miesięcznie
Sierpień 30000, za miesiąc
Wrzesień 24000 za miesiąc.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R3457630

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.