Andalusia, Málaga, San roque club

 • Powierzchnia 3 700
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 500 000 EUR

1 217 EUR / m²

Andalusia, Málaga, San roque club

6 bedrooms Villa for sale in San Roque Club

Wspaniała okazja na wspaniałą współczesną willę w San Roque Golf Club!
Ta luksusowa willa jest idealnie położona w centrum San Roque Golf Club, otoczona z trzech stron polem golfowym (z jeziorami z dwóch stron) i tylko 200 m od Domu Klubowego i driving range! Willa posiada wysokiej jakości współczesny design i wiele niesamowitych funkcji: basen typu infinity, jacuzzi, siłownię, saunę, kino, pokój gier, a nawet salę symulatora golfa i prywatny putting green na tarasie na dachu. Ponadto willa posiada garaż na 6 samochodów oraz dodatkowy apartament dla gości, który pomieści wielu gości.
Wnętrze willi jest niezwykle przestronne, dobrze oświetlone i wykonane w najwyższej jakości (standard 6 gwiazdek). Pokój gościnny znajduje się na niższym parterze. Pozostałe sypialnie znajdują się na parterze, wszystkie wyposażone są w łazienki (z meblami Geisi) i mają wspaniały widok na pole golfowe. Główna sypialnia posiada elegancką garderobę z kabiną prysznicową wykonaną na zamówienie. W domu znajduje się również winiarnia, włoska designerska kuchnia oraz porcelanowe i drewniane podłogi.
Willa znajduje się na końcu cichej uliczki Cul de Sac. Ponadto, w ogrodach znajdują się 3 fontanny, altana i specjalny system nawadniania i oświetlenia.
Willa została tylko częściowo umeblowana, więc jest to okazja dla właściciela, aby odcisnąć swoje własne piętno na wnętrzach. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na jedną z najlepszych willi w San Roque Golf Club/Sotogrande.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4027120

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.