Konstancin-Jeziorna, Klarysew, Saneczkowa (okolice)

 • Powierzchnia 600
 • Powierzchnia działki 2 500
 • Sypialnie 8
 • Pokoje 10
 • Rok budowy 1999
 • Dom Na wynajem

15 000 PLN

25 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Klarysew, Saneczkowa (okolice)

PIĘKNY DOM WOLNOSTOJĄCY USYTUOWANY NA SKARPIE NIEOPODAL SZKOŁY AMERYKAŃSKIEJ W KONSTANCINIE!

Starodrzew / Z ogrodem / Świetna lokalizacja

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Dom składa się z:
*Parteru, na którym usytuowana jest kuchnia połączona z jadalnią, 3 pokoje oraz 2 łazienki.
*Piętra, w skład którego wchodzą: 2 pokoje połączone ze sobą, łazienka, pomieszczenie które może służyć jako sypialnia lub garderoba, 2 niezależne sypialnie z jedną łazienką.
*Niski strych, który może służyć jako pomieszczenie zabaw dla dzieci, z dodatkową łazienką.
*Duże piwnice, które można wykorzystać jako pomieszczenie dla gosposi lub pomieszczenia gospodarcze.

LOKALIZACJA:

*Głównym atutem tej rezydencji jest położenie na skraju skarpy co gwarantuje widoki i niezmienne sąsiedztwo zieleni.
*Sama ulica biegnąca od strony ul. Saneczkowej jest bardzo popularną lokalizacją ponieważ łączy prestiż Konstancina z bliską odległością do jezdni dwupasmowej ułatwiając codzienną komunikację z centrum miasta.

INFORMACJE DODATKOWE:

*Ładny dziki ogród porośnięty starodrzewiem – dęby, sosny, drzewa owocowe, ławeczki oraz fontanna.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Ochrona: Tak
 • Stan: bardzo dobry
Lokalizacja

Klarysew

To miejscowość, która przynależy do gminy Konstancin-Jeziorna, sąsiaduje z Bielawą. Doskonała lokalizacja, blisko prestiżowego Konstancina-Jeziorny, która pozwala cieszyć się ciszą, spokojem i przestrzenią, bez niepotrzebnego stania w korkach, dzięki bliskości dwupasmowej drogi, ułatwiającej komunikację z centrum miasta. Klarysew to połączenie komfortu życia w mniejszej, zielonej miejscowości, mimo wszystko blisko centrum stolicy.

Nr oferty: 662613

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.