Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 358
 • Powierzchnia działki 837
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 900 000 EUR

8 101 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

4 bedrooms Townhouse for sale in Sierra Blanca

Piękny dom położony w luksusowym osiedlu z 24-godzinną ochroną, w rejonie Sierra Blanca. Jest rozmieszczony na 2 poziomach i składa się z 4 sypialni i 1 toalety dla gości, wszystkie łazienki z hydromasażem i kabiną prysznicową, przestronny salon z jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią, winda, prywatny basen i ogród, parking na 3 samochody. Dom wyposażony jest w system Demotic, którym można sterować za pomocą iPada. W całym domu znajduje się system A / C, zimne ciepło i ogrzewanie podłogowe. Urbanizacja oferuje 2 odkryte baseny, basen dla dzieci, spa i siłownię oraz duże i zadbane ogrody komunalne. Ma bardzo piękne widoki, gdzie można docenić widoki na wschód do morza i na zachód.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3772576

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.