Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 665
 • Powierzchnia działki 100
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

3 760 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

5 bedrooms Townhouse for sale in Sierra Blanca

Piękna kamienica położona w najbardziej luksusowym miejscu Marbelli – Sierra Blanca. Została wybudowana w 2012 roku przez włoski projekt, spełniający najwyższe standardy jakości. Wspólnota składa się z ogromnych, dobrze utrzymanych ogrodów, dwóch otwartych basenów (jeden jest dla dzieci), trzech SPA i GYM. Osiedle jest w pełni ogrodzone i posiada 24-godzinną ochronę. Obok osiedla znajdują się słynne szlaki turystyczne na górę Marbella „La Concha” oraz piękny górski las. Cała urbanizacja jest otwarta na wspaniałe widoki na miasto Marbella, Morze Śródziemne, Gibraltar i pasmo górskie Maroko.
Kamienica składa się z 5 sypialni i 5 łazienek Nieruchomość wyposażona jest w system „inteligentnego domu”, który może być kontrolowany z Ipada. Bardzo wydajne systemy klimatyzacji i ogrzewania (podgrzewana podłoga). Wszystkie meble i udogodnienia są współczesne, wysokiej jakości i wzornictwa.

Nr oferty: R3272434

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.