Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 1 500
 • Powierzchnia działki 2 400
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 500 000 EUR

3 000 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

6 bedrooms Villa for sale in Sierra Blanca

Elegancka nieruchomość z sześcioma sypialniami i apartamentami, z przestronnymi wnętrzami, pięknymi widokami na morze i góry, wysokiej jakości materiałami i wyjątkowymi funkcjami, takimi jak sala kinowa, bar/dyskoteka wyposażona w system B[amp;]O, sala bilardowa, sauna i profesjonalna piwnica z winami. Położona jest pod najlepszym adresem w Marbelli, Sierra Blanca, w odległości kilku minut jazdy samochodem od centrum Marbelli, Puerto Banús i plaży. Willa oferuje majestatyczny podjazd, imponujący hol wejściowy, dziedziniec z fontanną, oddzielną kwaterę dla pracowników, ogrzewanie podłogowe w całym budynku oraz rozległe tarasy prowadzące do pięknych ogrodów od strony południowej z basenem i altaną do grillowania. Idealna nieruchomość do całorocznej rekreacji na świeżym powietrzu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2683727

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.