Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 2 250
 • Powierzchnia działki 160 000
 • Pokoje 15
 • Dom Na sprzedaż

14 950 000 EUR

6 645 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

15 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Posiadłość jest naprawdę jedną z najbardziej wyjątkowych prywatnych rezydencji na wybrzeżu Morza Śródziemnego.
Z willi roztacza się wspaniały widok na morze, Gibraltar i wybrzeże Afryki. Położona jest w spokojnej i prywatnej okolicy, na terenie wspaniałego prywatnego parku. Znajduje się zaledwie trzy kilometry od plaży, a w pobliżu światowej sławy pól golfowych, szkół, międzynarodowych polach polo, ekskluzywny port Sotogrande i międzynarodowych portów lotniczych. Willa charakteryzuje się niezwykłą architekturą i wyszukanymi detalami, na które wpływ miała włoska architektura renesansowa, nadając posiadłości poczucie ponadczasowości i spokoju.
Na terenie posiadłości znajduje się ok. 2250 m2 zadaszonej powierzchni, na którą składają się: główna rezydencja z ośmioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami oraz apartament dla personelu; dom dla gości z trzema dodatkowymi sypialniami i łazienkami; dom dla personelu z czterema sypialniami oraz garaż.
Główna rezydencja otoczona jest ogrodem i lasem o powierzchni około 5 hektarów. Obejmuje rozległe formalne ogrody włoskie z zatopionym jeziorem kryzysowym, przez które przechodzą murowane mosty, z posągiem Neptuna za kaskadą wodną; ogrody romantyczne otaczające bungalow dla gości z tysiącami dojrzałych sosen, cyprysów, mimoz i palm. Na południu posiadłości znajduje się kolejne 11 hektarów ziemi, w tym las palmowy.
Willa posiada część mauretańską, odzwierciedlającą długie i bogate dziedzictwo mauretańskiej Hiszpanii. Jest tu także obszerna część zawierająca mauretańskie łaźnie i inne pomieszczenia rozrywkowe. W pewnej odległości od głównego domu znajduje się oddzielny dom dla gości, otoczony bujnym ogrodem.
Na terenie posiadłości znajdują się dwa wspaniałe baseny o rzymskim wystroju, które były wielokrotnie opisywane w różnych czasopismach i książkach architektonicznych. Kryty basen ma marmurowe ściany i filary z czerwonego marmuru oraz świetlik w beczkowatym dachu. Rozległy taras z fontannami, basenami i wodospadami tworzy harmonijną atmosferę z pięciohektarowymi ogrodami posiadłości. Łączna powierzchnia posiadłości wynosi prawie 16 hektarów.
Posiadłość położona jest niedaleko słynnego portu Sotogrande, 3 km od Morza Śródziemnego i pięknych plaż. Jest skierowana na południe, z widokiem na znaną na całym świecie dzielnicę Sotogrande, oddaloną zaledwie o 5 minut jazdy samochodem od portu z eleganckimi jachtami i słynnymi polami golfowymi. Na zachodzie rzeka Guadiaro i miejscowość San Enrique de Guadiaro. Na północy pola polowe Ayala Polo Fields, Europejskie Centrum Polo. Dojazd do Marbelli w 30 minut autostradą i do Gibraltaru w 25 minut. 7 minut od światowej sławy pola golfowego Valderrama, miejsca rozgrywania Pucharu Rydera w 1997 roku (pierwszego w Europie kontynentalnej), pola numer jeden w Europie kontynentalnej od 1988 roku, konsekwentnie zaliczanego do najlepszych pól na świecie. W okolicy znajduje się 6 słynnych pól golfowych: Valderrama, Sotogrande, Almenara, San Roque, Alcaidesa i La Canada. 3 luksusowe hotele w pobliżu, Hotel Almenara, Club Maritimo de Sotogrande, San Roque Suites
Nieruchomość ma wiele możliwości rozwoju i wykorzystania, jak; Equestrian Centre / jazda konna, Rozwój mieszkalny (w części działki, która jest kwalifikowana jako developable nie sektorowych gruntów), obiekt sportowy, Centrum leczenia, Firma lub ośrodek marki, Beauty Clinic & Spa, Wydarzenia i Villa Rental itp.
Ponadto należy zauważyć, że Plan Ogólny dla regionu jest obecnie w trakcie rewizji, jego modyfikacja przewiduje zmianę kwalifikacji działki, co po zatwierdzeniu rewizji planu znacznie zwiększy wartość nieruchomości.
Witamy Państwa w tej wspaniałej prywatnej rezydencji na wybrzeżu Morza Śródziemnego i zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3679961

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.