Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 1 133
 • Powierzchnia działki 895
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

5 495 000 EUR

4 850 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

4 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Wyjątkowa okazja w najbardziej doskonałej lokalizacji Golden Mile! Wyjątkowa rezydencja przy plaży w drugiej linii, pomiędzy Puente Romano i Puerto Banús. Bardzo poszukiwana lokalizacja, kilka kroków od najbardziej znanych zabytków Marbelli i klubów plażowych, 50 m od plaży, szczycąca się imponującą współczesną fasadą i projektem architektonicznym. Koncepcja autorstwa czołowego architekta (Estudio TC), zbudowana z zachowaniem najwyższych standardów, oferująca przestronne wymiary i wyjątkowo duże sypialnie. Ta luksusowa rezydencja jest w pełni umeblowana i gustownie urządzona przez jednego z czołowych projektantów wnętrz w Marbelli. Nieruchomość cieszy się w pełni niezależną działką o maksymalnej prywatności z 5-metrowymi drzewami cyprysowymi otaczającymi obwód, zadaszonymi i niezadaszonymi tarasami, dużym odkrytym basenem, pełnoprawnym obszarem SPA z oświetlonym krytym basenem, strefami relaksu, sauną, a także dodatkową przestrzenią do realizacji siłowni, piwnicy z winami, pokoju masażu itp. Rzadka okazja do skorzystania z prawdziwie super luksusowej rezydencji przy plaży na Golden Mile!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4058503

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.