Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 1 000
 • Powierzchnia działki 3 500
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

5 300 000 EUR

5 300 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

7 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

* Luksusowa willa w Marbelli, w pobliżu Puerto Banus. Basen wewnętrzny i zewnętrzny.
Działka: 3.500 m2.- 1.100 m2 zabudowana.
7 sypialni i 7 łazienek.
Luksusowa willa w bardzo ekskluzywnej części Marbelli, tuż przy Paseo Maritimo.
Dom pozwoli rodzinie z dziećmi cieszyć się prawdziwym luksusowym domem. Jego powierzchnia wynosi 1100 m², które są rozmieszczone w jednym obiekcie. Posiada siedem sypialni, tyle samo łazienek, duży salon, kuchnię wyposażoną w najlepsze urządzenia i tarasy, aby cieszyć się dobrą pogodą.
Stan, w którym znajduje się willa, jest bezkonkurencyjny, o najwyższej jakości. Posiada system klimatyzacji dla całego domu, automatykę domową zastosowaną w całym domu, łaźnię turecką, kominek oraz szafy i garderoby w sypialniach. To nie brakuje ani jednego szczegółu.
Również mieć duży basen i pokład, dzięki czemu można cieszyć się przez cały rok. Garaż, z automatycznymi drzwiami, jest bardzo przestronny i pozwoli Ci zaparkować do czterech samochodów. Ponadto, posiada system nadzoru wideo i bezpieczne wejście. Lokalizacja jest wyjątkowa, w jednej z najlepszych dzielnic Marbelli, bardzo blisko morza i plaży. Wszystkie usługi, poza tym, masz je bardzo blisko do domu. Centrum zdrowia, supermarkety, restauracje, szkoły…
Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień masz w pobliżu domu i co najwyżej kwadrans od hotelu. Komunikacja jest bardzo dobra, z bezpośrednim dostępem do obu N-340 i A-7, co pozwoli Ci dotrzeć do Malagi w około trzy kwadranse.

Nr oferty: R3317392

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.