Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 470
 • Powierzchnia działki 503
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

5 450 000 EUR

11 596 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

5 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Villa Cypress jest jedną z willi Casablanca Beach Villas, położoną w dobrze rozwiniętej urbanizacji przy plaży, z łatwym dostępem do plaży i wszystkich udogodnień Złotej Mili Marbelli. Wille Casablanca Beach Villas łączą w sobie designerską architekturę i wnętrza z wszelkimi nowoczesnymi udogodnieniami, położone w utopijnym otoczeniu, zaledwie kilka chwil od plaży. Te nieruchomości z czterema i pięcioma sypialniami znajdują się w małej i ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej, w odległości krótkiego spaceru od centrum Marbelli i oferują prywatność i spokój. Modernistyczne krawędzie architektoniczne ze szkła i betonu uzupełnione są drewnianymi fasadami i cegłami botanicznymi, które tworzą rozległe żywe ściany. Ten przyciągający wzrok wygląd zewnętrzny jest doskonale zrównoważony przez wnętrza, które oferują designerskie życie i najlepsze domowe udogodnienia, w tym 5-gwiazdkowe spa, zaawansowany technologicznie system domotyki i luksusowe wykorzystanie materiałów, w tym marmuru i kamienia Negro Marquina, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Budowa w toku. Zakończenie budowy – koniec IV kwartału 2021 r.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3982183

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.