Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 753
 • Powierzchnia działki 1 005
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

5 400 000 EUR

7 172 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

4 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Piękna willa na zamkniętym osiedlu w centrum Marbelli, w pobliżu plaży. Willa znajduje się w La Fuente, ekskluzywnej prywatnej społeczności 15 luksusowych willi, położonych w bujnej zieleni na skraju słynnej Golden Mile. Nieruchomość ma około 500 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej i duże tarasy o powierzchni ponad 250 metrów kwadratowych.
Dzięki wspaniałym widokom na Morze Śródziemne taras na dachu jest idealnym miejscem na relaks, odpoczynek i cieszenie się słońcem. Willa jest nowo wybudowana i skierowana na południe, aby jak najlepiej wykorzystać naturalne światło w otwartych przestrzeniach. Oferuje projekt na otwartym planie, który integruje zewnętrzną część z wnętrzem.
Ta luksusowa willa jest wyposażona w liczne funkcje i wysokiej klasy udogodnienia. Posiada windę, system domotyczny do sterowania różnymi aspektami domu, zintegrowaną winiarnię z kontrolą temperatury i wilgotności, podgrzewany basen z funkcją przeciwprądu i kolorowym oświetleniem, zautomatyzowaną roletę lamową, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort, a także saunę, łaźnię turecką, wstępnie zainstalowaną salę kinową i salę fitness w piwnicy.
Willa posiada również instalację fotowoltaiczną wykorzystującą energię słoneczną, wewnętrzne i zewnętrzne czujniki ruchu do oświetlenia, alarm obwodowy i telefoniczne sterowanie kamerą dla większego bezpieczeństwa. Ponadto posiada podziemny garaż z trójfazową ładowarką do pojazdów elektrycznych.
Dla wygody główna sypialnia wyposażona jest w japońską toaletę. Ta willa łączy w sobie najnowsze technologie z wysokiej klasy udogodnieniami, tworząc naprawdę wyjątkowy i wygodny dom. Jest to wyjątkowa okazja, aby mieć kawałek raju w samym sercu Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4332154

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.