Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 1 055
 • Powierzchnia działki 2 160
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

3 900 000 EUR

3 697 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

6 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Wspaniały dom rodzinny w najlepszej lokalizacji mieszkalnej w Marbelli. Zaledwie 5 minut od centrum miasta, a jednak oferuje całkowity spokój. Zbudowany na narożnej działce z dużym płaskim ogrodem, piękne widoki na morze. Dom składa się z holu wejściowego, WC dla gości, 2 podwójnych sypialni z łazienką. Salon-jadalnia na otwartym planie z częścią biurową i wszystkimi nowoczesnymi technologiami, w pełni wyposażona kuchnia z częścią śniadaniową. Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Na piętrze: główna sypialnia z dużą łazienką i dwie kolejne sypialnie, jedna z łazienką.
W piwnicy znajduje się sauna, pokój dla pokojówek, pralnia, garaż na 6 samochodów.
Idealny dom rodzinny w urokliwym otoczeniu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2329906

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.