Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 952
 • Powierzchnia działki 2 091
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

5 995 000 EUR

6 298 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

4 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Rzadko zdarza się, aby willa o takiej jakości pojawiła się na rynku nieruchomości w Marbelli. Z wielką przyjemnością prezentujemy tę nieskazitelną, nowoczesną willę, która emanuje jakością rzemiosła i najwyższą dbałością o szczegóły w całej swojej rozległej 952m2 całkowitej konstrukcji. Położona w pożądanym obszarze Lomas del Marbella Club, zaledwie 5 minut jazdy do słynnego Puente Romano Resort, Marbella Club Hotel i najlepszych restauracji i życia nocnego w Marbelli. Wchodząc na teren posiadłości od razu rzucają się w oczy niesamowite sklepienia sufitów i piękne spiralne schody, które służą również jako własna instalacja artystyczna. Główne piętro składa się z obszernego salonu i jadalni z oknami od podłogi do sufitu, które wprowadzają naturalne światło z każdej strony. Kuchnia jest marzeniem każdego szefa kuchni z urządzeniami Gaggenau i bezpośrednim dostępem do rozległej działki od strony południowej, na której znajduje się basen typu infinity i jacuzzi, a także wspaniały pawilon z kuchnią na świeżym powietrzu i dodatkowymi miejscami do zabawy. Górne piętro tej nieskazitelnej willi składa się z drugiego apartamentu dla gości i niesamowitego apartamentu z główną sypialnią z jego i jej łazienką oraz obszerną garderobą. Jeśli wymagana jest trzecia sypialnia, można ją łatwo przekształcić w dodatkową sypialnię. Zejście po spiralnych schodach na najniższy poziom tej willi to niesamowita przestrzeń o mieszanym przeznaczeniu, która obecnie wykorzystywana jest jako siłownia i sauna. Na tym poziomie znajduje się również przestronne pomieszczenie dla pracowników, dodatkowe pomieszczenia magazynowe oraz ogromny garaż podziemny o powierzchni 135m2, idealny dla co najmniej 4 samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3884683

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.