Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Torowa

 • Powierzchnia 340
 • Powierzchnia działki 456
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

4 432 000 PLN

13 051 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Torowa

Rodzinny bliźniak 340 m2 na ekologicznym osiedlu

OSIEDLA GAIA PARK – MIEJSCE, W KTÓRYM NATURA WYZNACZA RYTM

Wysoki standard | Niska zabudowa | Funkcjonalne rozkłady | Mieszkania z ogrodem lub loggia | Miejsca parkingowe | Spokojna okolica | Zielona Energia Odnawialna | Minimalistyczna bryła

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Powierzchnia użytkowa całkowita: 339,60 m2

Parter:
* Przedsionek
* kuchnia / jadalnia
* pokój dzienny
* dwa pokoje,
* łazienka
* WC.
* taras,
* ogród.

Piętro:
* Sypialnia,
* łazienka,
* pokój,
* pokój,
* łazienka,
* pralnia,
* dwie loggie.

Garaż:
* pomieszczenie gospodarcze,
* schowek,
* pomieszczenie techniczne.

STANDARD:

Cały projekt osiedla został skupiony wokół ekofilozofii, której głównym założeniem jest to, by cieszyć się obecnością natury przy zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko.
Dzięki temu można żyć obok przyrody – rozkoszować się śpiewem ptaków o poranku, czy spokojem tafli wody w oczkach wodnych.

W Gaia Park deweloper stawia na odnawialne źródła i zieloną energię.
Osiedle posiada własną elektrownię wiatrowo-fotowoltaiczną oraz gruntowne pompy ciepła.
Korzyści dla mieszkańców to:
darmowy prąd przez 20 lat i gwarancja zielonej energii pochodzącej z pewnego źródła.

I etap osiedla to 30 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 173 do 339 m2. Każdy z nich posiada rozkładowe i jasne wnętrza. Do dyspozycji mieszkańców są tarasy, loggie, zagospodarowany ogród z wyselekcjonowaną roślinnością tlenową oraz dwustanowiskowy garaż.

CZTERY FILARY OSIEDLA:
1. ENERGIA – własne źródła energii
2. WODA – magazynowanie wód opadowych
3. POWIETRZE – rekuperacja i zieleń na terenie miasteczka
4. SPOŁECZNOŚĆ – strefy sprzyjające wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji (szklarnie z warzywami, altany, wybieg dla psów)

Osiedle w trakcie budowy, planowane oddanie: 4Q2024.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Dodatkowe dane
 • Materiał dachu: płaski dach
 • Las: Tak
 • Park: Tak
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,
Inwestycja: Gaia Park

Gaia Park

OSIEDLA GAIA PARK – MIEJSCE, W KTÓRYM NATURA WYZNACZA RYTM  Cały projekt osiedla został skupiony wokół ekofilozofii, której głównym założeniem jest to, by cieszyć się obecnością natury przy zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko.Dzięki temu można żyć obok przyrody – rozkoszować się śpiewem ptaków o poranku, czy spokojem tafli wody…

Nr oferty: 443865

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.