Setúbal, Setúbal, União das freguesias de setúbal

 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

450 000 EUR

Setúbal, Setúbal, União das freguesias de setúbal

Villa Setúbal União das freguesias de setúbal

Willa z 3 sypialniami, z tradycyjną fasadą, o powierzchni brutto 135,17 m2, z ogrodem, w centrum Setúbal, obok Avenida Luísa Todi. Rozmieszczona na dwóch piętrach willa wyróżnia się jakością wykończenia. Składa się z trzech sypialni, trzech łazienek, salonu i wyposażonej kuchni. Willa sprzedawana jest umeblowana i wyposażona z możliwością gwarantowanego zysku. Zakończenie prac zaplanowane na ostatni kwartał 2022 roku. Mocna opcja dla inwestycji i zysku poprzez działalność w zakresie lokalnego zakwaterowania ze względu na duży popyt i niewielką podaż wysokiej jakości.Apartament znajduje się 10 minut spacerem od placu Bocage i portu Setúbal. W odległości 5 minut jazdy samochodem od Parku Naturalnego Arrábida, 10 minut od plaży Figueirinha, 17 minut od plaży Galapinhos i 21 minut od Portinho da Arrábida. W odległości 10 minut od szpitala Luz Setúbal, 19 minut od zamku w Palmeli, 30 minut od Trói, do której można dopłynąć promem, oraz 40 minut od Lizbony.

Nr oferty: 62371

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.