mazowieckie, Warszawa, Wawer

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 1 485
 • Sypialnie 5
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2021
 • Dom Na sprzedaż

6 750 000 PLN

15 010 PLN / m²

mazowieckie, Warszawa, Wawer

Park krajobrazowy | Nowoczesne rozwiązania

SPEKTAKULARNA WILLA W SĄSIEDZTWIE LASU

Trzy sypialnie | Gabinet | Poddasze użytkowe stanowiące niezależną, indywidualną przestrzeń | Wysoki standard wykończenia | Najbardziej zaawansowane rozwiązania  | Niskie koszty utrzymania


Wyjątkowy projekt stworzony przez architekta Lecha Domaszczyńskiego. Dom zaprojektowany i wykończony został z dbałością o detale. Wygodny rozkład pomieszczeń pozwoli na komfortowe zamieszkanie rodziny z dziećmi. Spektakularny projekt zlokalizowany w spokojnej zielonej okolicy z dobrym dojazdem do ścisłego centrum Południową Obwodnicą Warszawy.

Willa będzie idealną propozycją dla rodziny szukającej swojego miejsca w otoczeniu lasów przy jednoczesnym dobrym położeniu komunikacyjnym. Dom może stanowić siedzibę pracownika wysokiego szczebla placówki dyplomatycznej ze względu na stylową architekturę stworzoną przez znanego architekta oraz podział funkcjonalny.

*****

 
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Parter:
* Wysoki na 6,5 m hol wejściowy oraz schody prowadzące na piętro,
* salon z wyjściem na ogród podzielony na część telewizyjną, wypoczynkowo- kominkową oraz jadalnię,
* kuchnia z dużą wyspą,
* garderoby przy wejściu,
* łazienka,
* spiżarnia,
* kuchnia.

Piętro:
* Sypialnia master z łazienką oraz garderobami i wyjściem na balkon,
* dwie sypialnie,
* gabinet,
* antresola z wyjściem na balkon i widokiem na zieleń,
* łazienka,
* pralnia. 

Poddasze:
Do indywidualnej aranżacji z oddzielną łazienką jako np. mieszkanie służbowe, sala kinowa, dodatkowa sypialnia, pokój do gier.

STANDARD: 

We wnętrzu wykorzystano materiały wysokiej jakości wykonywane na indywidualne zamówienie. Zastosowano włoski gres ceramiczny, porcelanowy, marmurowe i granitowe parapety, ceramikę i armaturę wiodących producentów. Szczegółowa lista może zostać udostępniona podczas prezentacji.
Dom powstawał z dbałością o każdy detal.

Zastosowano szereg udogodnień i najwyższej jakości instalacji:
* ogrzewanie w systemie Salus ze sterowaniem w pokojach pomiarem wilgotności oraz centrala wifi i systemem inteligentnego domu * wszędzie ogrzewanie podłogowe
* piec gazowy z odzyskiem ciepła ze spalin o mocy 30 kW wraz z zasobnikiem cieplej wody o pojemności 300L do zapewnienia pełnego komfortu dla 6 osób
* rekuperacja z wentylacją wszystkich pomieszczeń i odzyskiem ciepła
* instalacja fotowoltaiczna 5,6 kW * panele Black oraz najbardziej zaawansowany na rynku falownik Solar Edge z wi*fi oraz funkcją inteligentnego domu, dzięki czemu roczne koszty prądu sprowadzane są praktycznie do zera
* instalacja rozprowadzona i przygotowana pod klimatyzację * jednocześnie ze względu na bardzo dobre izolowanie budynku, latem utrzymuje temperaturę 21 stopni bez używania klimatyzacji
* system alarmowy z własnym zasilaniem awaryjnym wraz z pełną obsługą inteligentnego domu (autootwieranie zdalne bramy, furtki, kontaktrony we wszystkich drzwiach, czujniki wewnętrzne odporne na zwierzęta plus czujniki zewnętrzne z mapowaniem terenu i rozpoznawaniem obiektów)
* telewizja przemysłowa Hikvison * system 16 kamerowy, strefy, pełne sterowanie i przeglądanie z telefonu, awaryjne zasilanie UPC, kamery z funkcją obrotu, zoom oraz widoczność w pełnej ciemności
* inteligentne oświetlenie z funkcja zmierzchu i sterowaniem wi*fi oraz kontrola z telefonu.
* sterowanie bramy inteligentnym systemem Somfy plus szybkie siłowniki do skrzydeł
* systemem oczyszczania wody z potrójną filtracją i monitoringiem stanu wody, automatyka samoczyszcząca instalacji

LOKALIZACJA:

Willa znajduje się zielonej, zalesionej części Wawra * Radość, przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Najbliższe otoczenie to domy wolnostojące i tereny zielone, a na samej działce klimatyczny starodrzew. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy * 8*10 minut samochodem, a do najbliższego przystanku autobusowego dojdziemy w 5 min.

INFORMACJE DODATKOWE:

Garaż na co najmniej 2 dużych samochodów. Dodatkowo znajdziemy tu kotłownię oraz magazynek na sprzęt ogrodowy z oddzielnym wejściem dla ogrodnika z zewnątrz.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Kamery wideo: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Materiał dachu: dachówka ceramiczna
 • Woda: Tak
 • Kanalizacja: Tak

Nr oferty: 845075

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Grzegorz Wysok

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.