Wynajęte

Praga-Południe, Saska Kępa, Złoczowska

 • Powierzchnia 190
 • Powierzchnia działki 161
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1970
 • Dom Na wynajem

8 500 PLN

45 PLN / m²

Praga-Południe, Saska Kępa, Złoczowska

PRZESTRONNY I SŁONECZNY DOM W ZACISZU SAKIEJ KĘPY

PRZESTRONNY I SŁONECZNY DOM W ZACISZU SAKIEJ KĘPY 

Zadbany dom z duszą / Kameralny ogród / Cicha okolica / Wygodny dla rodziny / Taras 

Dom znajduje się w jednej z lepszych części Saskiej Kępy, blisko zarówno znanej ulicy Francuskiej, jak i komunikacji miejskiej. 

Nieruchomość jest bardzo zadbana i wykończona atrakcyjnie.

Kolosalną zaletą domu jest jego wygodny rozkład i przepięknie zazieleniony ogród, gwarantujący intymność najemcom.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter
* Hol wejściowy
* Salon 
* Kuchnia zamknięta 

PIĘTRO 1:
* Pokój 
* Pokój 
* Łazineka z prysznicem 

PIĘTRO 2:
* Pokój 
* Pokój 
* Łazienka z wanną 

PIWNICA: 
* Pokój 
* Pomieszczenie gospodarcze
* Kotłownia 
* Łazienka z prysznicem 
* Garaż na jeden samochód 

LOKALIZACJA:

Stara Saska Kępa jest jedną z ukochanych dzielnic mieszkańców Warszawy. Od lat fascynuje swoim niespiesznym tempem, w jakim toczy się tutaj życie i niebanalną, skąpaną w zieleni kameralną willową zabudową. Zielona dzielnica rozciągająca się po obu stronach uroczej ulicy Francuskiej, z niezliczoną liczbą restauracji, przytulnych kawiarni i herbaciarni, wielobarwnych kwiaciarni i innych, pełnych klimatu miejsc.
Rozwinięta infrastruktura oraz liczne, okoliczne placówki oświatowe ułatwią codzienne życie mieszkańcom.

Doskonałe położenie w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i licznych tras miejskiego transportu gwarantuje idealny dojazd do wszystkich miejsc w Warszawie a dojazd do ścisłego centrum zajmuje tylko 10 minut.
Na miłośników przyrody, wycieczek rowerowych czy spacerów czeka urokliwy Park Skaryszewski oraz nadwiślański brzeg
oddalony o 600 m.

INFORMACJE DODATKOWE

* Możliwość wynajęcia mieszkania na cele biurowe 

Nr oferty: 566224

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.