Setúbal, Setúbal, Azeitão

 • Powierzchnia 600
 • Działka Na sprzedaż

980 000 EUR

1 634 EUR / m²

Setúbal, Setúbal, Azeitão

Land Setúbal Azeitão

„Ostatnia działka dostępna do budowy w jednym z najbardziej dyskretnych kondominium w Azeitão.Składa się tylko przez 30 działek, to narożna działka oferuje:8900 mkw całkowitej667 mkw implantacji- 534 mkw mieszkalnych- 133 mkw załączników950 mkw maksymalnej powierzchni hydroizolacjiKondominium zapewnia następujące usługi:- Concierge- korty tenisowe- arena jeździecka- stajnie i attendant’s house- CaretakerAzeitão, słynny obszar produkcji wina, jest historycznym i malowniczym miasteczku wypełnione kulturalnych i gastronomicznych propozycji, gdzie wszystkie wymagania codziennego życia można znaleźć, w tym zróżnicowaną ofertę:- szkoły publiczne i prywatne (w tym międzynarodowe)- szpital- pola golfowe- restauracje- wszelkiego rodzaju lokalne firmy i usługi15 minut drogi od dziewiczych plaż Arrábida, Setúbal i Troia oraz Sesimbra.30 30 minut od Lizbony.”

Nr oferty: PF27721

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.