Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Działka Na sprzedaż

945 000 EUR

Málaga, Benahavís, Benahavís

Plot or Land for sale in Benahavís

Działka z zatwierdzonym projektem i licencją w miejscu, Monte Mayor, Benahavís
Oferując wyjątkową okazję do budowania w uprzywilejowanej enklawy naturalnego piękna, tutaj są 2 działki z najlepszych gruntów mieszkalnych budowlanych, położony blisko siebie w Monte Mayor.
Wszystkie oferują wspaniałe panoramiczne widoki na spektakularne krajobrazy toczące się w dół do pięknego wybrzeża Morza Śródziemnego poza, ziemia nadaje się do budowy 2 luksusowych willi, które można cieszyć się lub sprzedać na znaczny zysk. Przy cenach znacznie niższych niż w sąsiedniej Marbelli, działka ta stanowi doskonałą wartość.
Każda działka posiada projekt i licencję: są one wliczone w cenę sprzedaży. Jeśli kupujący życzy sobie nowego projektu, wówczas licencje budowlane są nadal ważne i może złożyć swój nowy projekt za pośrednictwem swojego architekta oraz zlecenie zmiany, które będzie kosztować około 1.500 – 2.000 za projekt.
Monte Mayor jest jednym z najbardziej ekskluzywnych obszarów Costa del Sol. Zaledwie 20 minut jazdy od Marbelli, prywatna, ogrodzona społeczność oferuje spokój i prywatność w zasięgu ręki od wszystkiego, co wybrzeże ma do zaoferowania. W pobliżu znajduje się klub golfowy Marbella Club Golf Resort, a także ekskluzywny ośrodek jeździecki.

Nr oferty: R3509713

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.