Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 1 060
 • Działka Na sprzedaż

1 700 000 EUR

1 604 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

Plot or Land for sale in Benalmádena

Widok na morze z każdego punktu działki położonej w Rancho Domingo
Działka miejska, z kwalifikacją JEDNORODZINNA TYP 1 (U-1) zgodnie z PGOU w Benalmádena.
Zgodnie z katastrem działka ma 4 240 m².
– Zdolność budowlana 0,26 m²/m².
– Szacowana maksymalna powierzchnia zabudowy dla działki (4 240 m² x 0,26) = 1 102 m²
zabudowa wewnątrz budynków.
– Maksymalna wysokość nad ziemią: 2
– Maksymalne obłożenie 25% (szacowane maksymalne obłożenie = 1 060 m²).
Nie ma problemów z budową budynku o powierzchni do 1 060 m² plus piwnica (mniej więcej 500 m²) i basen, musi on tylko mieć projekt, który nie będzie kolidował z urbanizacją Rancho Domingo, nie może być zbyt nowoczesny i tylko biały,
Działkę można podzielić i bez problemu wybudować dwie wille z prywatnymi wejściami.

Nr oferty: R4028671

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.