Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Działka Na sprzedaż

260 000 EUR

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

Plot or Land for sale in Benalmádena

Działka z bardzo dobrą lokalizacją i widokiem na morze, o powierzchni 960m2 na rozwój izolowanego domu jednorodzinnego (Villa) z 240m2 powierzchni do zabudowy, wysokość dopuszczalna dla parteru plus pierwsze piętro.
Ecocerter: jesteśmy inżynierami i architektami, możemy zrealizować projekt mieszkaniowy/przemysłowy optymalizując projekt poprzez jego kompleksowe zarządzanie, projektowanie, kierowanie, koordynowanie i zarządzanie wszystkimi jego fazami.
Dekret Junta de Andalucía: Zgodnie z Dekretem Junta de Andalucía 218/2005 z dnia 11 października | klient jest poinformowany, że koszty notarialne | rejestrowe | ITP | i inne koszty związane z zakupem | nie są wliczone w cenę.
Koszty pośrednictwa w obrocie nieruchomościami są wliczone w cenę. Konsument ma prawo do otrzymania kopii odpowiedniego skróconego dokumentu informacyjnego dotyczącego domu.

Nr oferty: R4031332

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.