Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 3 622
 • Działka Na sprzedaż

2 200 000 EUR

608 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

Plot or Land for sale in Benalmádena

Ekskluzywna działka w obszarze ekspansji miejskiej San Angelo Norte de Benalmádena o powierzchni 4670 m2 z doskonałymi panoramicznymi widokami i orientacją południowo-wschodnią, idealna do opracowania projektu 32 domów wielorodzinnych w zgodzie ze środowiskiem w maksymalnym możliwym do zbudowania suficie 3622 m2, plus garaże, plus tarasy, plus nieobliczalne półpiwnice. Przy reperkusji za m2 wynoszącej 607,39 /m2 dachu.
Oferuje elastyczność w płatnościach, w ramach umowy kupna-sprzedaży oraz wsparcie w zarządzaniu projektem, osiąganie celów pozwoleń na budowę i uprzemysłowioną budowę.
Idealny dla deweloperów, którzy chcą idyllicznego produktu, z zapewnioną sprzedażą na poziomie ponad 4.000 / m2, zgodnie z cenami sprzedaży w okolicy, co daje łącznie 14.480.000 wolumenu sprzedaży, który przypadkowo nie ma produktu nowej konstrukcji w wieżowcach.
Każda propozycja ekonomiczna w zakresie elastyczności płatności zostanie przeanalizowana osobiście i dostarczy plan wykonalności ekonomicznej.

Nr oferty: R4585459

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.