Setúbal, Grândola, Comporta

 • Powierzchnia 151
 • Działka Na sprzedaż

1 350 000 EUR

8 941 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Comporta

Land Grândola Comporta

Zaledwie godzinę drogi od Lizbony odkryj te autentyczne domy Comporta.
W białym piasku lasów sosnowych najbardziej ekskluzywnego obszaru portugalskiego wybrzeża atlantyckiego możesz spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu w domu, który zapewnia doświadczenie głębokiego związku z naturą, co jest charakterystyczne dla tego obszaru.
Zintegrowany w ograniczonej grupie domów i z architekturą, która łączy funkcjonalność z typowym pięknem materiałów tego obszaru, z obszernymi przestrzeniami, dużą ilością światła i mnóstwem zieleni.
Tylko dwa kroki od różnych plaż między Comporta i Melides, 10 minut od usług świadczonych przez Grândola, w tym bardzo poszukiwanym obszarze Comporta można znaleźć dom i inwestycję swoich marzeń.

Dom o powierzchni 152 m2, składający się z 4 apartamentów i dużych wymiarowych obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, które wychodzą na las sosnowy.

Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF29651

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.