Andalusia, Málaga, El madroñal

 • Działka Na sprzedaż

3 495 000 EUR

Andalusia, Málaga, El madroñal

Plot or Land for sale in El Madroñal

Bardzo rzadka okazja dla inwestorów i deweloperów do nabycia najlepszych dostępnych działek w zamkniętej społeczności El Madronal Gate 1 dla potencjalnych projektów luksusowych willi z najwyższej półki.
Działki o powierzchni 15.000 m2 otaczają prywatną ulicę, która znajduje się zaledwie kilkaset metrów od wejścia do Gate 1, co czyni ją bardzo wygodną i wysoce pożądaną. 3 działki z przodu mają jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach panoramicznych widoków na morze w kierunku Marbelli, jak również Majestic La Concha widoki, które sprawiają, że ta okazja jest rzadkim znaleziskiem w obszarze El Madronal. 2 działki w plecy są z widokiem na wzgórza La Zagaleta i pięknej przyrody, że lokalizacja ma do zaoferowania.
Działki mogą być segregowane / połączone w oparciu o swoje preferencje. Wszystkie 5 działek w rzędzie są wliczone w cenę i nie można ich kupić oddzielnie. Zdolność budowlana wynosi 20%.
Działka 1 – 2.657 m2
Działka 2 – 2.656 m2
Działka 3 – 2.611 m2
Działka 4 – 3.616 m2
Działka 5 – 3.600 m2

Nr oferty: R4102114

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.