Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 16 579
 • Działka Na sprzedaż

3 900 000 EUR

236 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

Plot or Land for sale in Estepona

ESTEPONA, FOREST HILLS, – Okazyjna oferta dla inwestorów i deweloperów:-.
Uwaga inwestor, 35141m2 ziemi do budowy do 16579m2 nieruchomości w odległości 5-8 minut jazdy do plaży i udogodnień, Estepona jest aprox 12 min od hotelu i Puerto Banus 15 min od hotelu.
Cena działek wynosi 2,2 mln, urbanizacja tego obszaru będzie kosztować około 1,8 mln.
9 działek mieszkalnych w tej samej okolicy na sprzedaż, muszą być zakupione jako pakiet
Mix wykorzystanie mieszkań, kamienic i willi, jak poniżej:
Działka 1 – dla 128 nieruchomości
Działka 2 – na 7 kamienic
Działka 3 – na 18 kamienic
Działka 4 do 9 – dla 6 willi

Nr oferty: R4030987

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.