Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin - Strefa A

 • Powierzchnia 6 182
 • Typ Budowlana
 • Działka Na sprzedaż

5 254 700 PLN

850 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin - Strefa A

DZIAŁKA BUDOWLANA W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI KONSTANCINA

PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI KONSTANCINA – KRÓLEWSKA GÓRA – STREFA A!

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Działka ogrodzona, porośnięta wysokim, starym drzewostanem.
Plan zagospodarowania przestrzennego – tereny zabudowy usługowej (SPA i opieki zdrowotnej), pensjonatowej i mieszkaniowej jednorodzinnej.
Maksymalna wysokość zabudowy do 3 kondygnacji naziemnych, wysokość budynku 12m, pow. biologicznie czynna 85% działki.

LOKALIZACJA:

Lokalizacja działki w samym centrum strefy uzdrowiskowej, ze znakomitym dojazdem od głównej ulicy Piłsudskiego.
Prestiżowa lokalizacja, w okolicy parku oraz zabytkowej zabudowy rezydencjonalno – uzdrowiskowej.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 566040

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Michał Krześniak

Land Development Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.