Gdynia, Orłowo, Króla Jana III

 • Powierzchnia 848
 • Przeznaczenie Mieszkaniowa
 • Działka Na sprzedaż

9 490 000 PLN

11 191 PLN / m²

Gdynia, Orłowo, Króla Jana III

Działka budowlana z MPZP

DZIAŁKA BUDOWLANA TUŻ PRZY PROMENADZIE KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI 

*****

Ekskluzywna lokalizacja | Działka 848 m2, dom o powierzchni 360 m2 | Dom nie jest wpisany do rejestru zabytków | Nieruchomość dla inwestora, dewelopera oraz osoby prywatnej | Obowiązuje MPZP

Obowiązuje MPZP: MN2,MW1,MP – zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza, zabudowa wielorodzinna w budynkach zawierających do 4 mieszkań, zabudowa jednorodzinna z pokojami gościnnymi. 

LOKALIZACJA

Wyjątkowa lokalizacja w Trójmieście, dom położony jest zaledwie 100 metrów od linii brzegowej w Gdyni Orłowo, tuż przy Promenadzie Królowej Marysieńki. Urokliwe molo, a także bliskość Klifu sprawiają, że jest to unikatowa lokalizacja. Kilka minut wystarczy, aby dojść do morza, cieszyć się plażą, kąpielą, spacerem. Można zapatrzyć się w fale na najstarszym w Europie molo lub usiąść w nadmorskiej kafejce.
Dookoła Rezerwat Kępa Redłowska, Klif Orłowski. Nieopodal w parku w Kolibkach odbywają się letnie koncerty. Na plaży działa teatr- Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza oraz kino letnie. Można poćwiczyć uderzenia w pobliskim parku golfowym lub pojeździć konno.
W Orłowie znajduje się wszystko, co zaspokaja codzienne potrzeby – od świeżego pieczywa na śniadanie po dobra luksusowe. Zakupy można zrobić na targu w JadłoStajni Kolibki, CH Klif, Thelikatesy.

Lokalizacja znakomita, ekskluzywna i najlepsza z możliwych. Cisza, spokój, kameralność miejsca, a jednocześnie bliskość miasta i pełnej infrastruktury niezbędnej do wygodnego życia.
Doskonała propozycja dla osób szukających domu nad morzem.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI
Dom o powierzchni 360 m2 położony na działce o powierzchni 848 m2. 
Aktualnie dom podzielony jest na 2 apartamenty, oddzielne KW:
 
Apartament 1, parter. Powierzchnia 196 m2. Rozkład pomieszczeń: duży salon, kuchnia, sypialnia, biuro, łazienka, toaleta, dwa tarasy. Piwnica i garaż pod budynkiem.
Apartament 2, piętro. Powierzchnia 163 m2. Rozkład pomieszczeń: salon, kuchnia, trzy sypialnie, łazienka, toaleta, taras. Garaż wolnostojący na posesji.

Dom i tak duża działka tuż przy Promenadzie Królowej Marysieńki, to unikatowa oferta. 

 
 
Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Ogrodzenie: mieszane
 • Droga: osiedlowa
Lokalizacja

Orłowo

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Zamieszkiwana przez ponad 7 tysięcy mieszkańców jest zadbaną i bezpieczną miejscowością, o atrakcyjnym położeniu nad samym morzem. Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim kameralne, niskie, przedwojenne, jak i powojenne - budynki willowe.

Nr oferty: 575395

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.