kujawsko-pomorskie, Maliszewo, Lipno

 • Powierzchnia 26 300
 • Typ Siedlisko
 • Działka Na sprzedaż

555 000 PLN

21 PLN / m²

kujawsko-pomorskie, Maliszewo, Lipno

Dziewicze Siedlisko o Pow. 2,63ha w otulinie Lasu

Siedlisko Maliszewo Dziewicze 2,63 Ha w Otulinie Lasu

| Blisko Natury | W Otulinie Lasu |Raj dla Amatorów Turystyki Pieszej i Rowerowej |
W Okolicach Jezior | Strategiczne Położenie Geograficzne Pod Kątem Inwestycyjno-Biznesowym
„Au Temps Perdu” co dosłownie tłumacząc z francuskiego oznacza „pod straconym czasem” i ciężko się z tym nie zgodzić, że każda minuta spędzona w tym miejscu jest czystą wartością dodaną. Natura w otulinie lasu i przychodzące w gości Łosie to twarde fakty, które na stałe wpisały się w krajobraz tej wyjątkowej nieruchomości.

Lokalizacja
Maliszewo urocza wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie lipnowskim, w gminie Lipno. 24km od Ciechocinka, 25km od Włocławka, 47km od Torunia i 65km od Płocka. Na tyle blisko każdej z tych miejscowości, aby śmiało rozpatrywać to miejsce jako potencjalną nieruchomość weekendową, gdzie można wrzucić tzw. drugi bieg.

Informacje o Nieruchomości
Siedlisko w otulinie lasu o pow. 2,63ha z uroczym drewnianym domkiem z podłączonym prądem, bieżącą wodą oraz ogrzewaniem w postaci wolnostojącego żeliwnego pieca. Nieruchomość ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań oraz ewentualnych modyfikacji. Może służyć jako klasyczne siedlisko weekendowe, które można w razie czego zmodyfikować o większą jednostkę noclegową. Jest również doskonałym miejscem, gdzie można zrobić większy zorganizowany ośrodek agroturystyczny ze względu na swoje położenie oraz uroki okolicy.

Uroki Okolicy
Bogactwo lasów, polnych dróżek, okolicznych jezior, świeże rześkie powietrze oraz śpiew ptaków zapewniają permanentny kontakt z naturą. Dla amatorów turystyki pieszej i rowerowej jest to absolutnie wymarzone miejsce na relaks. Wszystkie dostępne atuty tego miejsca są powodem, iż ta południowo- wschodnia części Pojezierza Dobrzyńskiego jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Kujaw i Pomorza.

Podsumowanie
Siedlisko Maliszewo to bardzo atrakcyjna propozycja dla osób, które szukają idealnego miejsca do relaksu na weekend. Jest to bez wątpienia również bardzo interesująca propozycja dla inwestorów, którzy szukają ciekawej opcji lokaty kapitału z wieloma potencjalnymi wariantami korzystnych modyfikacji w przyszłości.

Zapraszam do Kontaktu
Dodatkowe dane
 • Ogrodzenie: brak
 • Droga: polna

Nr oferty: 966474

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.