Andalusia, Málaga, Los flamingos

 • Powierzchnia 1 904
 • Działka Na sprzedaż

10 995 000 EUR

5 775 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los flamingos

Plot or Land for sale in Los Flamingos

LOKALIZACJA! Doskonała lokalizacja, 5 działek na pierwszej linii golfowej, z doskonałymi widokami na morze, golf i hotel, położona w pobliżu hotelu Ritz Carlton Villa Padierna – obecnie na terenie znajdują się dwie duże luksusowe wille. Istnieje plan projektu ponownego podziału terenu w celu stworzenia w pełni zamkniętej prywatnej urbanizacji 5 willi (4 z basenami typu infinity i otwartymi widokami). Zaleca się, aby zachować jedną z obecnych luksusowych willi, a drugą zburzyć, aby umożliwić ponowny podział i budowę 4 nowych willi. Poza działką znajduje się tu także dodatkowe 1000 m2 terenu strefy zielonej, stanowiącego bufor dla pola golfowego. Biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację w centrum i nieograniczone widoki, jest to wyjątkowa okazja do rozwoju w Los Flamingos Golf, niespotykana w ostatnich latach! Koniecznie trzeba zobaczyć.

Nr oferty: R2960612

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.