Málaga, Manilva, Manilva

 • Działka Na sprzedaż

5 083 000 EUR

Málaga, Manilva, Manilva

Plot or Land for sale in Manilva

Rozległe tereny miejskie pod zabudowę mieszkaniową i handlową.
Escanda Properties oferuje deweloperom i inwestorom tę wspaniałą okazję biznesową na Costa del Sol:
Rozległe miejskie grunty mieszkalne przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i wolnostojącą, urządzenia komercyjne, urządzenia edukacyjne i strefę hotelową.
PLAN CZĘŚCIOWY: ostatecznie zatwierdzony przez Radę Miasta Manilva w 2004 roku.
PROCEDURA: Kompensacja
PROJEKT REPARACYJNY: ostatecznie zatwierdzony przez Radę Miasta Manilva w 2007 roku. Działki zarejestrowane w rejestrze gruntów.
Jest to działka nachylona, co daje możliwość budowy w układzie schodkowym, w którym wszystkie domy mają widok na morze. Ten typ konstrukcji pozwala na dobudowanie do domów dużych tarasów z zaawansowanymi systemami obudowy, które zapewniają wspaniałą izolację, zwiększając powierzchnię użytkową domu do celów budowlanych.
Umożliwia to zwiększenie całkowitej powierzchni zabudowy, co znacznie obniża ostateczną cenę gruntu.
Działka położona jest w pięknej okolicy La Duquesa, na łagodnych wzgórzach z widokiem na morze, pole golfowe La Duquesa, przystań La Duquesa, Gibraltar, Afrykę…
Sabinillas ma 10 km wspaniałych plaż i bezpośrednie połączenie z głównymi drogami Costa del Sol (A7 i AP7). Najbliższa plaża znajduje się w odległości 15-minutowego spaceru od sektora.
Odległości od najważniejszych miast w okolicy to:
Estepona17 km Marbella 48 km Sotogrande14 km Gibraltar 38 km Malaga 98 km
Klub golfowy La Duquesa znajduje się w odległości 2 km od sektora. Posiada 18 dołków i spektakularne tee, z których można zobaczyć kontynent afrykański i sąsiednią Marbellę. Pole golfowe Doña Julia jest również wspaniałym klubem golfowym położonym w Marina de Casares, zaledwie 6 km od hotelu.
Przystań La Duquesa jest atrakcją turystyczną w okolicy, która oferuje dobre restauracje, bary i butiki. W lecie port ożywa nocą dzięki licznym barom i restauracjom oferującym muzykę na żywo i rozrywkę.
Oprócz 10 km pięknych plaż, w okolicy znajdują się inne atrakcje turystyczne, takie jak Castillo de La Duquesa, szlak białych wiosek, w tym Casares, Ubrique czy Ronda, oraz Baños de la Hedionda, pochodzenia rzymskiego, z wodami siarkowymi. .
Zapraszamy do kontaktu z ESCANDA PROPERTIES w celu poszerzenia informacji technicznych i finansowych dotyczących tego produktu.

Nr oferty: R4053535

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.