Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 2 089
 • Działka Na sprzedaż

5 250 000 EUR

2 514 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

Plot or Land for sale in Nueva Andalucía

Dostępne grunty pod zabudowę w Nueva Andalucía, w niewielkiej odległości od Puerto Banus.
Rzadka okazja do zakupu ponad 10.000 m2 gruntu pod zabudowę w sercu Nueva Andalucía.
Działka posiada 20% bonifikatę budowlaną, która nie obejmuje piwnic i tarasów. Domy będą parterowe plus, jednopoziomowe i z prywatnym basenem.
Teren przeznaczony jest pod niezależne domy położone na działkach o powierzchni 1000 m2, a działki zostały już podzielone na 9 działek budowlanych.
W razie potrzeby istnieje możliwość zmiany planu i podzielenia działek na 12 działek.
Obszar ten jest jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów w Nueva Andalucía, położonym blisko wszystkich udogodnień i portu Puerto Banus.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3784198

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.