Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 19 687
 • Działka Na sprzedaż

54 600 000 EUR

2 774 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

Plot or Land for sale in Puerto Banús

PLOTSFOR SALES WALKING DISTANCE TO PUERTO BANUS 1, 2, 4 AND 5 Acquisition of the total available.
Powierzchnia: 54 687,31 metrów kwadratowych. Działki I, II, IV i V.
Możliwa parcelacja: 1000 do 1500 m2
Typ planowanego budynku: UE-4 wolnostojący jednorodzinny (samodzielne wille)
Jednostki budowlane: maksymalnie 41 (w trakcie zatwierdzania)
Współczynnik zabudowy: 0,3686.
Warunki: Od momentu nadania w akcie notarialnym, nowy
Właściciel w pełni przejmie proces normalizacji urbanistycznej, w którym znajdują się działki, po uzyskaniu informacji i porad od techników urbanistyki, którzy obecnie zarządzają tym procesem.

Nr oferty: R3795082

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.