Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Działka Na sprzedaż

20 565 000 EUR

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

Plot or Land for sale in Sierra Blanca

Działka na sprzedaż w Sierra Blanca, Marbella Golden Mile
Działka o powierzchni 20.565 m2 w zamkniętej i bezpiecznej społeczności Los Picos, jest największą i najbardziej atrakcyjną działką na sprzedaż na Złotej Mili. Z działki roztacza się fantastyczny widok na Puerto Banus, Gibraltar i wybrzeże Afryki. Znajduje się tuż przy drodze do Starlite i kilka minut spacerem do szkoły Swans.
Na działce można wybudować wille w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej, pod warunkiem uzyskania niezbędnych pozwoleń na budowę, która w chwili obecnej, zgodnie z planem ogólnym, czeka na zagospodarowanie.
Fantastyczna okazja inwestycyjna!

Nr oferty: R3752389

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.