Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

 • Powierzchnia 3 000
 • Typ Budowlana
 • Działka Na sprzedaż

600 000 PLN

200 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

Piękna działka w strefie C Konstancina - Słomczyn

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3000m2
Wymiary działki to 40 x 75m. Możliwe do uzyskania warunki zabudowy na duży dom wolnostojący i bliźniak. Obok działki znajduje się małe oczko wodne
Wszystkie media są dostępne w odległości do 100 m
– gaz
– wodociąg
– kanalizacja
– elektryczność
Dojazd drogą utwardzoną w bardzo dobrym stanie. Przy drodze znajdują się nowe latarnie
W odległości 150 metrów znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy 
Z drugiej strony w odległości 900 m jest szkoła podstawowa ( nie trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę Wilanowską) 
1,3 km do dobrze zaopatrzonego sklepu spożywczego
2,5 km do CH Stara Papiernia
Słomczyn leży na skraju lasu w odległości 2 km od Konstancina i 15 minut samochodem od Miasteczka Wilanów. Po otwarciu Południowej Obwodnicy Warszawy będzie jeszcze lepiej skomunikowany z głównymi arteriami Warszawy. Bezpośredni dojazd do metra Kabaty autobusem 742 ( pierwsza strefa).

Zapraszam na prezentacje

Dodatkowe dane
 • Gaz: Tak
 • Woda: Tak
 • Prąd: Tak
 • Kanalizacja: Tak
 • Ogrodzenie: brak
 • Droga: utwardzona gruntowa
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 393941

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Michał Krześniak

Land Development Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.