Málaga, Estepona, The golden mile

 • Działka Na sprzedaż

849 000 EUR

Málaga, Estepona, The golden mile

Plot or Land for sale in The Golden Mile

Działka rezydencjalna, Złota Mila, Costa del Sol.
Ogród/działka 1132 m².
Ustawienie: miasto.
Orientacja: południowa.
Widoki : Góry.
Działka znajduje się w małej
zamkniętej i bardzo prywatnej urbanizacji, otoczonej
zielonymi terenami i tylko 12 działek, do których
Jest on dostępny przez bramę.
Znajduje się w sektorze
planowania o nazwie URP-NG9 ARROYO
NAGÜELES (P.G.O.U. 1986), i posiada
Kwalifikacja miejska wyłączonej zabudowy jednorodzinnej
UE-4 (0,20), którego parametry, o których mowa w
Parametry, o których mowa w planie częściowym są następujące:
MINIMALNA DZIAŁKA: 1 000 m2
ZDOLNOŚĆ BUDOWLANA: 0,20 m2t / m2s
OBJĘTOŚĆ: 25%
WYSOKOŚĆ MAKSYMALNA: 2 Plants (7,00 m)
USTAWIENIA: 3,00 m

Nr oferty: R3785098

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.