mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Willowa

 • Powierzchnia 2 078
 • Typ Budowlana
 • Działka Na sprzedaż

1 100 000 PLN

529 PLN / m²

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Willowa

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

DZIAŁKA BUDOWLANA | NA GRANICY MILANÓWKA I GRODZISKA MAZOWIECKIEGO
Oferowana działka położona jest malowniczej cichej okolicy na skraju Grodzicka Mazowieckiego i Milanówka w bezpośrednim sąsiedztwie zadbanych domów jednorodzinnych.
Działka ma kształt regularny. Na obrzeżach działki znajdują się dojrzałe drzewa.

Cała działka przeznaczona jest pod zabudowę, a jej układ oraz cicha okolica tworzą spokojne miejsce do życia w zgodzie z naturą.

Obszar znajduje się właściwie na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego, choć administracyjnie przynależy do Grodziska Mazowieckiego.

DOGODNA LOKALIZACJA | CICHA OKOLICA
Teren położony jest blisko węzła komunikacyjnego.
Odległość do dworca kolejowego w Milanówku – 2,5 km, w Grodzisku Mazowieckim – 2,7 km, do targowiska w Milanówku – 3 km, a w Grodzisku – 4,5 km, do autostrady A2 – 6 km.

Bliskość Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka sprawia, że mamy szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Dodatkowe dane
 • Ogrodzenie: brak
 • Droga: polna

Nr oferty: 858653

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.