pomorskie, Sopot, Armii Krajowej

 • Powierzchnia 77
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 3
 • Rok budowy 2015
 • Komercja Na wynajem

5 500 PLN

71 PLN / m²

pomorskie, Sopot, Armii Krajowej

Aquarius lokal usługowy do aranżacji!

ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY W SOPOCIE GÓRNYM!

Idealny pod gabinet stomatologiczny | Duże witryny | Prestiżowe osiedle | Wiele możliwości aranżacji

*****

GŁÓWNE ATUTY

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 77m2 znajduje się na parterze budynku apartamentowego, w inwestycji „Aquarius” znanego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort.
Lokal jest zupełnie nowy i można w nim zaaranżować dowolnie wybraną działalność.

Osiedle z dobrą ekspozycją od strony ulicy Armii Krajowej w Sopocie. Blisko Uniwersytetu Gdańskiego, częściowo otwarte, w pierwszej linii zabudowy, zaraz przy głównym wjeździe na osiedle, co zapewnia doskonałe dotarcie klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie dwa inne lokale usługowe.

Przed lokalem znajduje się wygodny szeroki chodnik i miejsca postojowe.

STANDARD

Inwestycja Aquarius dewelopera Invest Komfort, tworzy siedem budynków mieszkalnych oraz jeden budynek mieszkalno – usługowy, z podziemnymi parkingami. Ich zabudowa przywołuje tradycyjne formy sopockich willi.
Lokale usługowe znajdują się tylko w jednym z budynków inwestycji. Lokal posiada pięknie wyeksponowaną witrynę, zapewniając użytkownikom możliwość dobrego zaprezentowania prowadzonej w nich działalności.
Lokal został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny dostęp światła dziennego. Układ powierzchni umożliwia jego optymalne rozplanowanie zarówno w systemie otwartej przestrzeni, jak i indywidualnych, zamkniętych pomieszczeń. Wnętrze wyposażone zostało w instalacje i udogodnienia nieodzowne w nowoczesnych lokalach usługowych. Na terenie osiedla przewidziano parking naziemny dla gości i klientów.

LOKALIZACJA

Lokal zlokalizowany jest w Sopocie Górnym, przy popularnej ulicy Armii Krajowej, równoległej do głównej Alei Zwycięstwa. Zaledwie kilkaset metrów od słynnego deptaka przy ul. Bohaterów Monte Cassino oraz 1400 metrów od molo i plaży. W pobliżu znajduje się Uniwersytet Gdański, Łysa Góra i Opera Leśna.

INFORMACJE DODATKOWE

– do lokalu przypisane jest 1 miejsce parkingowe naziemne.
– czynsz jest ceną netto za miesiąc najmu lokalu.
– jednorazowa kaucja wynosi: 10.000,00 PLN

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Stan: deweloperski

Nr oferty: 720499

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.