Portalegre, Elvas, Assunção, ajuda, salvador e santo ildefonso

 • Powierzchnia 1 103
 • Komercja Na sprzedaż

2 300 000 EUR

2 086 EUR / m²

Portalegre, Elvas, Assunção, ajuda, salvador e santo ildefonso

Building Elvas Assunção, ajuda, salvador e santo ildefonso

Pałac Markizów Alegrete, o powierzchni zabudowy brutto 3 402 m2, położony w historycznym centrum Elvas, obok Igreja Matriz. Jego początki sięgają XVI wieku. Jest rozłożony na 3 bloki, którym renowacja w połowie XVIII wieku nadała jednolitość i okazałość. Budynek został zbudowany w latach 1750-1752 przez D. João de Aguilar Mexia, wykorzystując część istniejącej wcześniej rezydencji, która należała do zmarłego Francisco de Magalhães da Gama Lobo. Wszystkie marmurowe dekoracje są autorstwa rzeźbiarza José Francisco de Abreu, który został zatrudniony przez właściciela w 1751 roku. Roztaczają się z niego niezwykłe widoki, w tym na Olivença. Duża część pałacu jest w dobrym stanie. 2 godziny jazdy samochodem od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Taras

Nr oferty: 65381

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.