Andalusia, Málaga, Cabopino

 • Powierzchnia 5 392
 • Pomieszczenia 85
 • Komercja Na sprzedaż

2 400 000 EUR

446 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Cabopino

85 bedrooms Commercial Property for sale in Cabopino

Okazja do zakupu tego dobrze zlokalizowanego obiektu na Costa del Sol. Hotel Belarcos posiada 81 apartamentów typu studio oraz lokale handlowe znajdujące się na parterze. Mimo, że wymaga remontu, ze względu na swoje położenie przy Autovia Mediterraneo A7 i w pobliżu portu Cabopino, stanowi fantastyczną inwestycję, ponieważ w pobliżu będzie znajdował się przyszły dworzec kolejowy.
Budynek o łącznej powierzchni 1300 m2 rozłożony na 4 piętrach plus piwnica został wybudowany w 1986 roku na działce o powierzchni 6000m2.
Rozmieszczenie obiektów
Jest to budynek pięciokondygnacyjny, a mianowicie:
.Hol wejściowy z 2 recepcjami, barem, windami i lokalami użytkowymi o powierzchni około 825 m2.
.Piwnica, w której kiedyś znajdowało się spa i magazyn.
Pokoje znajdują się na 1, 2 i 3 piętrze i składają się z 81 pokoi (27 pokoi na każdym piętrze) + pralnia i pomieszczenia magazynowe. Wielkość pokoi waha się od 40 do 50 m2.

Nr oferty: R3972277

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.