Porto, Cedofeita, Santo Ildefonso, Sé, Miragaia, São Nicolau E Vitória, Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

 • Komercja Na sprzedaż

495 000 EUR

Porto, Cedofeita, Santo Ildefonso, Sé, Miragaia, São Nicolau E Vitória, Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

Building Porto Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

4-piętrowy budynek, 228 m2 powierzchni brutto, do remontu, z zatwierdzonym projektem, przy Rua Tomás Gonzaga, w Miragaia, historycznym centrum Porto. Projekt obejmuje dwa dwupoziomowe apartamenty typu T1 i T2+ z dwoma niezależnymi wejściami, z zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Douro i Alfândega do Porto, w doskonałej lokalizacji w mieście. Budynek jest w dobrym stanie do remontu. Drugie piętro posiada balkon, a z tyłu budynku znajduje się urocze wewnętrzne patio z fontanną, co nadaje mu charakter i indywidualność. Budynek oddalony jest o zaledwie 350 m od Alfândega do Porto i murów Fernandine. 5 minut spacerem dzieli go od placu Infante D. Henrique, targu Ferreira Borges, Palácio da Bolsa, kościoła S. Francisco, kultowych ulic Rua das Flores i Rua Mouzinho da Silveira, dworca kolejowego São Bento, katedry w Porto, Avenida dos Aliados i wieży Clérigos. 5 minut od placu Ribeira, mostu Dom Luís I, Avenida Gustavo Eiffel i mostu Infante. 25 minut od lotniska Francisco Sá Carneiro i 2 i pół godziny od Lizbony.

Nr oferty: 55643

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.